Telefon

+90 (0342) 502 13 44 / +90 0532 630 70 45

Hakkımızda

6+

Yılından Beri...
Fevsan Yüksek Performans Yağları ve Kimyasalları

Biz Kimiz...

Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde bilinen bir marka olarak ticari hayatına yön veren şirketimiz,

ALMAN MOLYDUVAL markası ile başladığımız özel yağlar serüvenimizi ERALUBE markasının yanısıra, BVAdvanced ve RENITE markalarının distrübütörlükleri ile de güçlendirerek; üst düzey teknik birikimle donanımlı personelimiz ve kaliteli ürün yelpazemiz ile ülkemiz sanayisine yıllardır hizmet vermekteyiz.Ülkemiz sanayisinin uzun yıllardır lokomotifleri olan talaşlı imalat, gıda, tekstil, demir çelik sanayi vb… gibi sektörler doğal olarak bizlerin en üst düzeyde gayret gösterdiği ana faaliyet konularımızdandır. Özellikle son dönemde bu sektörlerdeki maliyetleri düşürme, kaliteyi arttırma ve uluslararası rekabet gücünü kaybetmeme çabaları çerçevesinde bizlerinde sektöre olan anlamlı katkıları gün geçtikçe artmaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz branşlaşmış uzman satış personelimiz ile direkt makine yağlama şemalarını, makine üreticilerinin öngörülerini ve önerilerini, işletme şartları ile birleştirip, yüksek performans ürünlerimizi işletmeye en ekonomik ticari şartlarla sunmanın gayreti içindeyiz. Bu amaçlar doğrultusunda özenle hazırlamış olduğumuz, ürünlerimizi ve bu ürünlerin kullanım noktalarını bir arada bulabileceğiniz bu yeni kataloğumuzu sizlerin bilgilerine sunuyoruz. Sektörün hizmetine sunduğumuz tüm ürünlerimizin stoklarımızda sürekli bulunduğunu ayrıca belirtmek isteriz. Ana ilkesi, üründe ve hizmette kalite olan firmamız eğitimli teknik kadrosu ve yağlama konusundaki vermiş olduğu eşsiz eğitim ve teknik desteği ile işletmenizdeki uygulamalarda sorunları çözmek ve mevcut uygulamaları iyileştirmeyi ve işletmenize ciddi kazançlar sağlamayı hedeflemektedir.

Ürünler
Farkımız...


Müşteri Ürün Stoğu
100%
Uzman Satış Personeli, Destek Hizmetleri
100%
Kaliteyi Arttırma ARGE Çalışmaları ve Uluslararası Rekabet Gücü
100%
Eşsiz Eğitim ve Teknik Desteği
100%
İletişim Kanallarımız ile

Uzman Yetkin Personelimizle Her Zaman Yanınızdayız...

2015
Başlangıç

Yeni Teknolojiler Kullanarak,Parlak Fikirler ile

Özel yağlar serüvenimizin başladı...

Daha fazla
2016
Müşteri Portföyü

Türkiye Geneli Müşteri Hizmetleri ve Yetkin Servis Ağı

Fevkan ailesi genişledi..,Marka değerini arttırarak, kendisini Sektörde öncü markalarının distrübütörlükleri ile güçlendirdi.

Daha fazla
2017
Müşterilerle işbirliği

Makine üreticilerinin öngörülerini ve önerileriyle

Geliştirdiğimiz teknikleri,işletme şartları ile birleştirip, yüksek performans ürünlerimizi işletmeye en ekonomik ticari şartlarla sağladık.

Daha fazla
2019-
Başarılarmızla

Sektörün En iyi Markalarından Biri Olmayı Başardık.

Sektörlerdeki maliyetleri düşürme, kaliteyi arttırma ve uluslararası rekabet gücünü kaybetmeme çabaları çerçevesinde bizlerinde sektöre olan anlamlı katkıları gün geçtikçe artmaktadır.

Daha fazla
Sektörel

Ürünler